Ana Sayfa Yazarlar 21.02.2021 176 Görüntüleme

Size Yıldızlardan Haberim Var!

Size Yıldızlardan Haberim Var! ?

Sevgili Dostlarım; bu hafta sizleri başarılı yorumuyla haritamı inceleyen ve gerçekten müthiş bilgisi ile beni çok şaşırtıp Allah’ın lütfettiği ilmine büyük saygı ve takdir duyduğum, kendisine bundan sonra “Yıldızların Sesi” olarak seslenmek istediğimi belirttiğim “ASTROLOG ESRA HATİCE KARAN” ile sizleri tanıştırmak istiyorum. Bildiğiniz gibi astroloji ilmi gerçekten müthiş bir ilim ve bilim dalı. Muhyiddin İbn-i Arabi’den İbn-i Haldun’a, İbn-i Sina’dan Farabi’ye
Nicola Tesla’dan Leonardo Da Vinci’ye tarihe damgasını vuran hepimizin bildiği birçok isim astroloji ilmini araştırmış veya yakından ilgilenmiş.
Muhyiddin İbn-i Arabi eserlerinde astrolojiden bahsederken ‘Bahşedilmiş İlimlerin En Görkemlisi’ olarak adlandırıyor bu kadim ilmi. “Dürrü Meknun” adlı eserinde ise şöyle diyor Sufi Ustası; “Hak Teâlâ bizlere gönderdiği ve her yönü anlaşılan açık beyanlı kitabında şöyle buyurmaktadır: “Yıldızlar ile yol bulmanız için onları kara ve deniz karanlıklarında yaratan “O”dur. Biz bu ayetleri bilen ve anlayan topluluklar için yazıp açıkladık…” Ve “Yıldızların Sesi Astrolog Esra Hatice Karan”da yıldızlar ve gezegenler ile yol bulabilmemiz için onların seslerini ve işaretlerini bize aktarıyor. Hem de o kadar doğru, güzel, yumuşak ve tatlı bir dille aktarıyor ki… Hazmı kolay, yol göstericiliği müthiş oluyor. Ve en önemlisi tamamen Allah’ın lûtfu olan sezgileri ve andaki iç görüleriyle harmanlayarak bizlerin ufkunda yep yeni penceler açıyor ve yaşadığımız olaylar arasındaki bağlantıları ve sebeplerini net bir şekilde görerek kendi hayatımıza kuş bakışı bakabilmemizi sağlıyor. Astroloji gerçekten çok önemli bir bilim ve Allah ilmi çatısı altındaki ilim ve bilimlerden sadece biri… Ama onu doğru ve emin ellerde işin ehline teslim ederek değerlendirdiğinizde size eksik veya fazlalıklarınızı göstererek yol haritanızı belki de yeniden en güzel şekilde çizmenize vesile oluyor. Son yıllarda özellikle pandemi ile birlikte bildiğiniz gibi astroloji ilmine ilgi arttı. Bu konuda eğitim veren ve alan birçok kişi var. Malum “Kova Çağı”na girişimiz ile birlikte de artmaya devam edecek gibi görünüyor. Çünkü tıp, matematik, geometri, sosyoloji, psikoloji gibi bütün ilim ve bilimler ne kadar önemliyse artık astrolojinin de -hele ki bizlerin doğum anında külli kaderimizi ve fıtratımızı oluşturan Allah’ın; bize bahşettiği bu bilgileri öğrenmemizi sağlayan bu ilimin de- ne kadar önemli olduğunu yavaş yavaş hepimiz anlamaya başladık. Aslında ben şimdiye kadar birçok astrolog tanıyor olmama rağmen hiçbirine haritamı emanet edememiştim. Sanırım bu hiss-i kable’l-vukû kaynaklı… O hissi ve güveni ilk defa “Yıldızların Sesi Astrolog Esra Hatice Karan”a karşı hissettim. Haritamı yorumladığında ise neden böyle hissettiğimi çok daha iyi anladım. İzninizle ben ona bundan sonra “Yıldızların Sesi Astrolog Esra Hatice Karan” demek istiyorum çünkü o yıldızların sesini duyup o seslerden bize ve yolumuza ışık tutuyor! Ve yolunu aydınlatmak isteyen herkese de “Yıldızların Sesi Astrolog Esra Hatice Karan”dan danışmanlık almayı kesinlikle tavsiye ediyorum. Bırakın yolunuza ışık tutsun, bırakın yolunuz “Yıldızların Sesi” ile aydınlansın!
Gazeteci/ Spiker /İletişim Danışmanı
Neslihan Maltepe

“Yıldızların Sesi Astrolog Esra Hatice Karan Kimdir”:
Aslen Bursa’lı olan ve Bursa Zeki Müren Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi müzik bölümü klasik gitar ana dalını ve hemen akabinde U.Ü. Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Anabilim Dalı’nda şan eğitimi ana dalını bitiren “Başarılı Astrolog Esra Hatice Karan; halen sosyoloji ve sosyal hizmetler olmak üzere iki üniversite daha okumaya devam ediyor.
Üniversite birinci sınıfta okurken o dönem idolü olan Özlem Tekin’inin back vocali olarak çalışmaya başlayan ve yaklaşık 50 konserde sahne alan “Yıldızların Sesi Astrolog Esra Hatice Karan”; mezun olduktan sonra Yonca Evcimik Kültür Sanat Merkezinde kısa süre gitar ve şan eğitimi dersleri verdi. Bursa’da Büyükşehir Belediyesi çatısı altında da 3 yıl gitar ve şan eğitimi dersleri, konser ve seminerler veren “Başarılı Astrolog”; Müjdat Gezen Kültür Merkezi Bursa şubesinde 3 yıl şan dersleri vererek yıllarca Bursa’nın tek bayan gitar öğretmeni olarak tüm halk eğitimlerde en arılan isim oldu. Yerel radyolarda reklam müzikleri yapıp, seslendiren Mudanya Belediyesi Kültür Müdürlüğü’nde 2 yıl görev alarak müzik bölümünü yönetip, konserler veren “Yıldızların Sesi Esra Hatice Karan”; en büyük hayalinin bir astrolog olmak olduğunu belirtiyor. Gayri resmi olarak kendi çabalarıyla 2016’da resmi olarakta 2018 itibariyle Barış Özkırış ile profesyonel anlamda eğitim almaya başlıyor. İleri seviyeyi bitirdikten sonra Oguzhan Ceyhan’dan “Karma ve Kehanet Astrolojisi” eğitimleri almaya başlayan “Yıldızların Sesi Esra Hatice Karan”; yaptığı analiz ve öngörüleri ile yüzlerce insana ışık tutmaya çalışıyor. “Astroloji; müthiş bir ilim.. Bilgi sonsuz… Thetahealing, Jean Adrien Arınma sistemi, Spritüel dowsing, Sarkaç ve Reiki (12.seviye Grand master-Teacher) danışanlarıma kullandığım tekniklerden bazıları..” diye belirten “Yıldızların Sesi Esra Hatice Karan”;
“Gökyüzündeki olaylar sabittir. Ancak neyi, nasıl okuyacağınız bilginize ve niyetinize bağlıdır. Mucizeler dilerim.” diyerek bizlere yıldızların mesajlarını aktarıyor.

 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com